Post Top Ad

O mnie

O AUTORCE

Dwudziestoletnia studentka ekonomii, poważnie uzależniona od kina hindi, telugu i dobrych książek :) Miłośniczka podróży i marzycielka. W wolnych chwilach poświęcam się miłości do kina indyjskiego i pisaniu bloga. Nie wyobrażam sobie dnia bez mojej ulubionej muzyki i dostępu do komputera. 
Kinem indyjskim pasjonuję się już od wielu lat, bardziej i mniej intensywnie. Oglądam głównie kino hindi i telugu, ale nie zamykam się na inne ośrodki kina z Indii. Jestem fanką filmów rozrywkowych, masala, komedii i romansów. Szczególnie lubuję się w niedocenianych latach 90-tych kina hindi.

O BLOGU

Blog w całości poświęcony jest kinu indyjskiemu i wszystkiemu co z nim związane. Znajdziecie tu sporo recenzji filmowych [głównie subiektywnych!], ocen, ciekawostek, cytatów i zdjęć. Nie zabraknie też zestawień muzycznych, oraz wszelkich postów tematycznych, a także co nieco o kulturze indyjskiej.

SYSTEM OCENIANIA W PIGUŁCE

★☆☆☆☆☆ - słabiutko
★★☆☆☆☆ - powiedzmy że ujdzie
★★★☆☆☆ - średniak
★★★★☆☆ - interesująco, ale bez fajerwerków
★★★★★☆ - no, no... bardzo dobry
★★★★★★ - genialny!

Oceny filmów są moją subiektywną opinią, nie zawsze sprawiedliwą i słuszną ;)

WSPÓŁPRACA

Współpracuję z:

KONTAKT

        

Chcesz się ze mną skontaktować? 
Najprościej będzie napisać na mój adres email
bylove24.11@gmail.com

Można znaleźć mnie też na facebooku:
Zapraszam do śledzenia mojej strony, gdzie pojawiają się nowinki ze świata bollywood oraz informacje o nowych postach na blogu :)Chcesz zadać niezobowiązujące pytanie? 
Najlepiej zrób to na ask.fm!

kwietnia 27, 2018 / by / 0 Comments

Wrześniowe #WpadaWUcho

We wrześniu, jak co miesiąc światło dzienne ujrzało sporo nowości muzycznych. Fenomenem był zdecydowanie Ayushmann Khurrana, dzięki promoc...

Post Top Ad